Konstelace na současnou světovou situaci

Situace v Evropě i ve světě je velmi složitá, vše se rychle mění, dostáváme spoustu protichůdných informací, které v lidech vzbuzují různé emoce. Je těžké se v tom vyznat a nenechat se strhnout do jednoho nebo druhého tábora přívrženců či odpůrců čehokoli.
Za tím, co zasahuje velké skupiny lidí, jsou skryté zájmy, které se na veřejnost nedostávají a konstelace mohou pomoci v jejich zviditelnění. Můžeme dosáhnout toho, že se vymaníme z manipulací lidí, kteří se snaží ostatní ovládat a tlačit je tam, kde je chtějí mít. Tím bereme těmto manipulátorům sílu nás ovládat a přestáváme jednat podle jejich scénářů. Můžeme jednat sami za sebe a v souladu se svými potřebami a vnitřním přesvědčením.
 
Vojtěch Lust povede konstelace na současnou světovou situaci s cílem, aby bylo odhaleno to, co je skryto a v médiích není možné vidět a současně, aby každý z nás našel svůj vnitřní klid, svoje místo v této situaci a věděl, co může udělat sám za sebe, aby si udržel svůj vnitřní mír a pomáhal v rozšíření klidu a míru okolo sebe.
 
Kdy: 26.11. od 18:30 do 21:00
Kde:  Rodinné centrum Hvězdička, Kovářova 42/25a, Praha 5
Stanice metra B Stodůlky je vzdálena 5 minut pěšky.
V přilehlých ulicích je možné parkovat.
Nabídka spolujízdy: nabízíte-li nebo poptáváte spolujízdu, napište na zumotovab@gmail.com, propojíme vás. Aktuálně jsou nabízena 3 místa na trase Třebíč - Jihlava - Praha.
Cena: 300 Kč při platbě předem na účet, 400 Kč při platbě na místě v hotovosti

Přihlášky a platební informace:

Přihlásit se můžete telefonicky na 603 402 727 nebo e-mailem na zumotovab@gmail.com uveďte své jméno a telefonní číslo.
Cena 300 Kč platí při platbě předem na účet do 23.11. 
Číslo účtu je 227808362/0300.